تاکسی حمل و نقل حیوانات خانگی

حمل و نقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری


تاکسی حمل و نقل حیوانات خانگی

پت تاکسی در حقیقت نوعی آژانس یا تاکسی ویژه حیوانات خانگی است که خدمات حمل و نقل ایمن، مطمئن و مقرون‌به‌صرفه را برای حیوانات خانگی شما ارائه می‌دهد و به صورت شبانه‌روزی فعالیت دارد.

نرخ انواع تاکسی ویژه حیوانات خانگی براساس دور یا نزدیک بودن مسیر تعیین می‌گردد و در کشورهای پیشرفته دارای قابلیت شارژ در طول مسیر می‌باشد.

این خدمت در کشورهایی چون آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلستان به خصوص شهر لندن، و … انجام می‌گیرد.

این نکته قابل به ذکر است که خدمت پت تاکسی، در سطح شهر تهران، با ابتکار مجموعه پت راید انجام می‌گیرد.

به سبب اینکه در هنگام جابجایی حیوانات خانگی، دلایل قانع‌کننده‌ی بسیاری برای بهره‌گیری از یک شرکت حمل و نقل حیوانات خانگی وجود دارد، شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند؛ برخی از آنها، خدمات حمل و نقل حیوانات اهلی را برای مسافت های مختلف حتی مسیرهای دور ارائه می‌دهند، در عین حال، بعضی دیگر، فقط مسیرهای نزدیک را ساپورت می‌کنند.

برخی از پت تاکسی های حامل حیوانات خانگی نیز ممکن است چندین حیوان با اندازه های مختلف را به طور همزمان حمل کنند و آنها را همراه با مستندات، مجوز و گواهی سلامت تحویل ‌دهند.

انواع حمل و نقل شهری

چرا پت تاکسی؟

صاحبان حیوانات خانگی همیشه نمی‌توانند برنامه خود را براساس شرایط حیوان خانگی خود تنظیم کنند و گاهی پیش می‌آید که برای حضور در قرار ملاقات های مختلف، حتی در ارتباط با خود حیوان نیز دچار مشکل می‌شوند.

از سوی دیگر، ممکن است برخی اوقات صاحب حیوان بیمار باشد و قادر نباشد حیوان خانگی خود برای یک قرار ملاقات از قبل تعیین شده با دامپزشک ببرد.

تاکسی ویژه حیوانات خانگی دقیقا برای چنین شرایطی ایجاد شده است؛ می‌توانید از این سرویس ویژه، کمک بگیرید و به آنها اعتماد کنید.

همه ما می‌دانیم که چقدر زندگی، پرمشغله و دشوار است و آماده شدن برای تعطیلات و سفر چقدر می‌تواند در زندگی ما تاثیرگذار باشد، اما در این بین تکلیف شرایط حیوان خانگی مورد علاقه ما چگونه می‌شود؟

از دیگر کمک‌هایی که یک پت تاکسی می‌تواند برای دارندگان حیوانات اهلی انجام دهد، آماده سازی، حمل و تحویل حیوان خانگی دوست داشتنی شما به یکی از هتل های نگهداری از حیوانات آن منطقه در مدت زمانی است که شما در مسیر سفر هستید؛ بنابراین، زمانی که شما درسفر هستید، اطمینان داشته باشید که حیوان خانگی دوست داشتنیتان نیز با تحمل کمترین فشار و استرس به مقصد خواهد رسید.

انواع روش های حمل و نقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری

حمل و نقل برون شهری

قوانین وسایل نقلیه پت تاکسی و ویژگی های رانندگان

وسایل نقلیه پت تاکسی ماشین هایی استاندارد هستند که دارای سیستم تهویه مطبوع و بیمه می‌باشند و رانندگان آنها یا همان نمایندگان سفر حیوانات خانگی شما، نوازش دلسوزانه را از حیوان خانگیتان دریغ نمی‌کنند تا آنان در طول سفر احساس امنیت و راحتی را تجربه کنند.

وسایل نقلیه که در پت تاکسی مورد استفاده قرار می‌گیرد، توسط متخصصان منتخب، افراد غیر سیگاری و دارای گواهینامه رانندگی بدون مشکل هدایت می‌شود که همگی آموزش های لازم در زمینه خدمات مراقبت از حیوانات خانگی را جهت رعایت مقررات و رفاه حیوان آموخته‌اند و دارای مجوز اینکار هستند.

رانندگان این وسایل نقلیه موظف‌اند محدوده مجاز سرعت را رعایت کنند و حتی‌الامکان کمترین توقف را در طول مسیر داشته باشند.

بهترین شیوه بسته بندی اثاثیه منزل

شرایط سگ و گربه قبل از سفر با پت تاکسی

قبل از سفر، خدمات پیاده‌روی سگ ها باید انجام گیرد؛ به عبارت ساده تر، باید کمی قدم بزنند و پیاده‌روی کنند تا در مدت حضورشان در خودرو، کمتر جنب و جوش داشته باشند؛ اما گربه ها در جعبه های مخصوص گذاشته می‌شوند و نیازی به پیاده روی قبل از سوار شدن به خودرو نیست.

بهترین روش های انبارداری

مزایای پت تاکسی

به واسطه اینکه این خدمت، در تمامی ایام سال (کل هفته) در خدمت افراد دارنده حیوانات خانگی است، این افراد قادرند هر زمانی را که برایشان مناسب تر است، جهت حمل حیوان خانگی خود برنامه‌ریزی کنند تا متحمل هزینه های اضافی نشوند و با مشکل روبه‌رو نگردند.
به طور مثال، مشتریان شرکت های پت تاکسی در شهر لندن می‌دانند که بهتر است تحویل و جمع آوری حیوانات خانگیشان در طول شب انجام گیرد تا موجب صرف زمان نگردد و هزینه های اضافی را کاهش دهد.
از دیگر مزایای پت تاکسی به مقصد رساندن حیوان خانگی شماست؛ در عین اینکه سلامت او در طول سفر حفظ می‌شود.
در شرایط اضطراری اجازه داشتن یک فرد همراه، جهت برعهده گرفتن مسئولیت حیوان صادر می‌گردد.
در صورت لزوم معالجه پزشکی انجام می‌گیرد.
برای حیوان، معاشرت با اشخاص، خارج از خانواده فراهم می‌شود.
در پت تاکسی در طول مسیر، آب و غذای حیوان خانگی فراهم است.
فرد مسئول انتقال حیوان، عشق و توجه خود را از حیوان دریغ نمی‌کند و حیوان خانگی شما در دستان دلسوز و دوست داشتنی آن فرد قرار خواهد داشت.

 

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *